Shure Windscreen for All Shure Ball Type Microphones SH A58WS-BLK Black
- TootjadShure
- Mudel: A58WS-BLK
- Saadavus: 4
-
9€
Shure Windscreen for All Shure Ball Type Microphones SH A58WS-BLK Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 115.00 mm |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 235.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 193.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Paber/Papp | 16 g |
| PET | 4 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 75.00 g |
| Producer product family | Windscreen for All Shure Ball Type Microphones |
| Producer product name | SH A58WS-BLK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.58 kg |
| TI kaal (kg) | 0.023 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: shure windscreen for all shure ball type microphones sh a58ws-blk black, a58ws-blk, shure, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

